KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286456
nr 1528 6456
Sigrid de Rougemont-Wahlström
(1888-1984), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 65x54 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:52:17
400 kr
500 kr
Sigrid de Rougemont-Wahlström
Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström